Hokej

FARSKÁ HOKEJOVÁ LIGA (FHL) je súťaž organizovaná dobrovoľníkmi(organizačním tímom) v spolupráci s Farským úradom v Zákopčí pre  mladých ľudí, ktorí rešpektujú katolíckeho ducha tejto súťaže. Je otvorená prednostne pre tých , ktorí sa zúčastňujú na živote vo farnosti (pravidelná účasť na bohoslužbách a sviatostiach). Záleží nám na tom, aby každý tím mal zodpovedného a zrelého nielen garanta, ale aj kapitána. Kapitán aj garant tímu podlieha schváleniu organizátorom.

Hokej

Dňa 9.2. 2014 sa takmer po dvoch mesiacoch uskutočnilo veľké finále farskej hokejovej ligy FHL. Prvý zápas otvoroli tímy Orly Kráľovské a HC Santos Mineiros, kde víťazom bol tím Orly Kráľovské s výsledkom 5:2, a tak sa umiestnili na piatom mieste. Ďalší zápas o 3. miesto rozohrali tímy 5G a Boží...

Kontakt

Email - správca webu (správca webu nie je správca farnosti) strankazakopcie@gmail.com